Projekty rodinných domů - Archipelag

Zavolejte nám a zeptejte se:
(+ 420) 606 554 555
(+ 420) 733 646 634

Kontakt Jazyky: Jazyky:
2010-01-27
Artinex - Archipelag v ČR  

300 nejoblíbenějších typových projektů rodinných domů Archipelag na multimediálním CD-romu

300 nejoblíbenějších typových projektů rodinných domů Archipelag, 3D vizualizace, vlastní barevné řešení a návrhy interiéru - to vše a mnohé další Vám přináší multimediální CD-ROM, který získáte s naší publikací DŮM A PROJEKT. Stanete se spolutvůrcem Vašeho vysněného domu a výběr projektu si určitě příjemně zpestříte.

Kromě široké nabídky projektů rodinných domů jsme letos pro Vás připravili ukázku několika realizací našich projektů v České republice. Máte se tedy na co těšit...

  • Seznámíme Vás s téměř 300 nejoblíbenějšími typovými projekty rodinných domů z dílny Projekční kanceláře Archipelag. 3D vizualizace Vám umožní prohlédnout si dům ze všech stran, sami si zvolíte barevné řešení střechy, fasády, komínů, oken, dveří, soklu, oplechování či obložení. Zařídíte si vlastní interiér a nakonec si vytvořený projekt vytisknete.

  • Vybrali jste projekt a netušíte, co vše získáte za naše velmi atraktivní ceny? Projektová dokumentace, kterou od nás obdržíte, splňuje požadavky vyhlášky č. 499/2006 Sb. a odpovídá všem podmínkám aktuálních norem plynoucích ze Stavebního zákona. S obsahem projektové dokumentace naší společnosti budete seznámeni právě na multimediálním CD-ROMU.

  • Architekti kanceláře Archipelag dbají při tvorbě každého projektu na funkčnost a vhodné dispoziční řešení domu. Investoři samozřejmě mohou mít své představy a požadovat menší či větší úpravy typového projektu. Navíc potřebují dům osadit na pozemek a zakreslit jeho napojení na inženýrské sítě. K těmto krokům je ideální osobní jednání v lokalitě, kde se má uskutečnit výstavba rodinného domu. Vzhledem k tomu, že pro mnohé budoucí stavebníky je sídlo naší společnosti příliš vzdálené, stále rozšiřujeme síť spolupracujících firem. Díky ní se můžete obrátit na kvalifikované odborníky, kteří Vám zajistí pozemek, poradí při výběru projektu z naší nabídky, zváží vhodnost Vaší představy o úpravě, doporučí nejlepší řešení a v neposlední řadě Vám vybraný dům postaví.

  • Pokud patříte k těm, kteří by rádi viděli realizace našich projektů rodinných domů, tak si přijdete na své. Na novém CD-ROMU si budete moci prohlédnout fotogalerii čtyř realizovaných rodinných domů Archipelag v České republice a pokud se Vám budou líbit stejně tak jako nám, tak se o nich více dozvíte na našich Internetových stranách www.archipelag.cz. Investoři se s Vámi podělí o zkušenosti z výstavby a přidají i několik rad a doporučení.
  • Stavební materiály se neustále vyvíjejí, výrobci přicházejí na trh s novými technologiemi, efektivním řešením a inovacemi. Výběr materiálů a technologií je opravdu široký. Dbá se na kvalitu, funkčnost i vzhled. Jako budoucí stavebníci zcela jistě uvítáte rady a doporučení týkající se stavebních materiálů. Díky našim partnerům získáte dokonalý přehled o špičkových výrobcích.

Věříme, že se Vám náš nový multimediální CD-ROM bude líbit stejně jako předcházející a stane se dobrým pomocníkem při výběru projektu a dalších krocích. Objevte nové trendy s PROJEKTY RODINNÝCH DOMŮ ARCHIPELAG...

Redakce Artinex CZ s. r. o.

Vyhledávání v textu: