Projekty rodinných domů - Archipelag

Zavolejte nám a zeptejte se:
(+ 420) 606 554 555
(+ 420) 733 646 634

Kontakt Jazyky: Jazyky:
2010-01-27
Artinex - Archipelag v ČR  

Katalog rodinných domů DŮM A PROJEKT 2010

Šesté vydání katalogu rodinných domů DŮM A PROJEKT pro rok 2010 již tradičně přináší nejširší nabídku typových projektů rodinných domů v České republice i na Slovensku. Různorodost představ, potřeb i požadavků stavebníků je hlavní inspirací architektů Projekční kanceláře Archipelag, kteří vytvářejí jednotlivé typy rodinných domů. Prvky moderní architektury a zároveň jednoduchost jdou ruku v ruce s funkčností, osobitostí a originálním řešením každého návrhu. Výsledek tohoto snažení můžete posoudit sami.

Letos jsme pro Vás připravili více než 500 typových projektů rodinných domů. Koncepce uspořádání projektů dle parametru zastavěné plochy rodinného domu se nám osvědčila, proto jsme se rozhodli ji ponechat. Na pravých stranách najdete nejoblíbenější projekty rodinných domů Archipelag a na levých pak dalších 408. Nechybí ani novinky, jako např. Apolena, Felix nebo Roman. Malým překvapením budou rodinné domy XXI. století. Výběr je pestrý a na své si skutečně přijdou jak zastánci tradiční architektury, tak individualisté se smyslem pro novátorská řešení.

Stavební materiály rovněž zaznamenávají neustálý vývoj. Jejich výrobci, se kterými spolupracujeme, patří ke špičkám ve svém oboru. Výrobky, které najdete v našich dokumentacích, představují vysokou kvalitu a zároveň cenovou dostupnost. Rady, tipy, trendy i novinky ve stavebních materiálech na Vás čekají právě v našem novém katalogu rodinných domů Archipelag. Pro další podrobnosti a technické detaily pak jistě uvítáte praktické vizitky s kontakty našich výrobních partnerů.

Zajímavosti z oblasti stavebních materiálů...

 • Betonové výrobky s fantazií... (PRESBETON)
 • Střechu s glazurou nepřehlédnete (TONDACH)
 • Cihly pro úsporné a zdravé bydlení (HELUZ)
 • Moderní systémy od firmy Schiedel
 • ROTO Designo R8 - Nízkoenergetické okno budoucnosti
 • REHAU - výhody podlahového a stěnového vytápění/chlazení
 • Nový základ - Vitodens 100-W (Viessmann)
 • Unikátní světelné řešení pro tmavé prostory (VELUX)
 • Chystáte se na stavbu rodinného domu nebo rekonstrukci bytového jádra? (TEiKO)

Myslíme i na skutečnost, že většina budoucích stavebníků je z okruhu laické veřejnosti a pomoc odborníka je tedy na místě. Naši spolupracující partneři se Vám stanou spolehlivými průvodci od koupě pozemku až po samotnou výstavbu. Kontakty na realitní kanceláře, projekční i stavební firmy najdete v zadní části našeho katalogu rodinných domů.

Multimediální CD-rom ZDARMA...

Nový CD-ROM, který získáte s katalogem rodinných domů DŮM A PROJEKT, obsahuje téměř 300 typových projektů rodinných domů. Multimediální prezentace Vám umožní udělat si dokonalou představu o nejoblíbenějších rodinných domech z dílny kanceláře Archipelag. Budete si moci vyzkoušet své architektonické cítění a zvolit si barvu střechy, fasády, komínů, oken, dveří, soklu, oplechování a dřevěného obložení. Zařídíte si interiér a nakonec si vlastní projekt vytisknete. Splníme přání i těm, kteří by rádi viděli, jak naše projekty vypadají po výstavbě. Představíme Vám několik realizací projektů rodinných domů Archipelag v České republice. Je tedy na co se těšit...

Věříme, že Vás katalog rodinných domů DŮM A PROJEKT 2010 zaujme a projekt pro Váš rodinný dům si vyberete právě z nabídky typových projektů rodinných domů Archipelag. Přejeme Vám hodně zdaru a úspěchů při realizaci Vašeho snu o vlastním bydlení a těšíme se, že s námi objevíte nové trendy a možnosti...

Jak můžete katalog rodinných domů DŮM A PROJEKT 2010 získat?

 • zakoupením na stáncích PNS po celé České republice a Slovensku - katalog rodinných domů je v prodeji od 30. ledna 2010. Cena je 159,- Kč pro Českou republiku a 6,99 EUR pro Slovensko. Seznam prodejních míst najdete pod odkazy:

Seznam prodejních míst katalogu rodinných domů v České republice ve formátu PDF (401 KB)

Seznam prodejních míst katalogu rodinných domů v České republice v Excelu (505 KB)

Seznam prodejních míst katalogu rodinných domů na Slovensku ve formátu PDF (94 KB)

Seznam prodejních míst katalogu rodinných domů na Slovensku v Excelu (130 KB)

 • přímou objednávkou u naší kanceláře - cena publikace je 159,- Kč + poštovné a doběrečné (řídí se aktuálním ceníkem České pošty s. p.)

Jak můžete objednat?

 • objednávkovým formulářem prostřednictvím naší Internetové strany - formulář najdete pod adresou:

Objednávka katalogu rodinných domů DŮM A PROJEKT 2010

 • telefonicky na čísle + 420 558 711 632
 • faxem na čísle + 420 558 711 664
 • elektronickou poštou na emailech:

info@archipelag.cz

info@dumaprojekt.cz

info@archipelag.sk

Při objednávce elektronickou poštou nebo faxem, prosíme, uvádějte do předmětu zprávy "Objednávka katalogu DŮM A PROJEKT 2010".

Na Vaše objednávky se těší:

Artinex CZ s. r. o.
Hlavní třída 2020/28
737 01 Český Těšín

Redakce Artinex CZ s. r. o.

Vyhledávání v textu: