Projekty rodinných domů - Archipelag

Zavolejte nám a zeptejte se:
(+ 420) 606 554 555
(+ 420) 733 646 634

Kontakt Jazyky: Jazyky:
2011-01-18
Artinex - Archipelag v ČR  

Katalog rodinných domů DŮM A PROJEKT 2011

Pro rok 2011 jsme pro Vás připravili již sedmé vydání našeho katalogu rodinných domů DŮM A PROJEKT. Přinášíme Vám tak nejširší a nejrozmanitější nabídku typových projektů rodinných domů v České Republice a na Slovensku. Špičkoví projektanti projekční kanceláře Archipelag neustále sledují vyvíjející se architektonické trendy a ve svých návrzích skloubili funkčnost, osobitost a originalitu se současnými požadavkami na kvalitní a energeticky úsporné materiály.

Sedmé vydání obsahuje více než 500 typových projektů rodinných domů. Uspořádání letošního katalogu je řešeno podle osvědčeného parametru zastavěné plochy rodinného domu. Na pravých stranách vás seznámíme se 102 nejoblíbenějšími projekty rodinných domů a na levých pak najdete dalších 408. Úspory energií se dnes skloňují snad ve všech pádech a je třeba na ně myslet již v samotném projektu. V naší nabídce nechybí rodinné domy XXI.století, jejichž koncepce se opírají o přírodní poznatky a systémy v nich aplikované jsou šetrné jak k samotnému objektu, tak k životu jeho obyvatel.

Výrobci stavebních materiálů, které najdete v našich projektech, patří ke špičkám ve svém oboru a jejich výrobky představují vysokou kvalitu a zároveň cenovou dostupnost. Naši výrobní partneři vás na stránkách naší publikace seznámí s novinkami ve svém oboru, systémovými řešeními a zároveň poskytnou zajímavé rady a tipy pro realizaci vašeho bydlení. Pokud vás budou zajímat podrobnosti a další informace, jistě uvítáte praktické vizitky s kontakty na jednotlivé výrobce.

Zajímavosti z oblasti stavebních materiálů...

 • Betonové výrobky s fantazií... (PRESBETON)
 • Střechu s glazurou nepřehlédnete (TONDACH)
 • Cihly pro úsporné a zdravé bydlení (HELUZ)
 • Moderní systémy od firmy Schiedel
 • ROTO Designo R8 - Nízkoenergetické okno budoucnosti
 • REHAU - výhody podlahového a stěnového vytápění/chlazení
 • Nový základ - Vitodens 100-W (Viessmann)
 • Unikátní světelné řešení pro tmavé prostory (VELUX)
 • Kvalitní kamenná vlna (ROCKWOOL)
 • Krbové kamna a krbové vložky (ROMOTOP)Většina budoucích stavebníků je z okruhu laické veřejnosti a pomoc odborníka je tedy na místě. Naši spolupracující partneři se Vám stanou spolehlivými průvodci od koupě pozemku až po samotnou výstavbu. Kontakty na realitní kanceláře, projekční i stavební firmy najdete v zadní části našeho katalogu rodinných domů.

Multimediální CD-rom ZDARMA...

Nový CD-ROM, který získáte s katalogem rodinných domů DŮM A PROJEKT, obsahuje téměř 300 typových projektů rodinných domů. Multimediální prezentace Vám umožní udělat si dokonalou představu o nejoblíbenějších rodinných domech z dílny kanceláře Archipelag. Budete si moci vyzkoušet své architektonické cítění a zvolit si barvu střechy, fasády, komínů, oken, dveří, soklu, oplechování a dřevěného obložení. Zařídíte si interiér a nakonec si vlastní projekt vytisknete. Splníme přání i těm, kteří by rádi viděli, jak naše projekty vypadají po výstavbě. Představíme Vám několik realizací projektů rodinných domů Archipelag v České republice. Je tedy na co se těšit...

Věříme, že Vás katalog rodinných domů DŮM A PROJEKT 2011 zaujme a projekt pro Váš rodinný dům si vyberete právě z nabídky typových projektů rodinných domů Archipelag. Přejeme Vám hodně zdaru a úspěchů při realizaci Vašeho snu o vlastním bydlení a těšíme se, že s námi objevíte nové trendy a možnosti...

Katalog rodinných domů DŮM A PROJEKT 2011

vychází již 29.1.2011

za příznivou cenu 159,- Kč pro Českou Republiku a 6,99 EUR pro Slovensko.


Jak můžete katalog rodinných domů DŮM A PROJEKT 2011 získat?

 • zakoupením na stáncích PNS po celé České republice a Slovensku - katalog rodinných domů je v prodeji od 29. ledna 2011. Cena je 159,- Kč pro Českou republiku a 6,99 EUR pro Slovensko.


 • přímou objednávkou u naší kanceláře - cena publikace je 159,- Kč + poštovné a doběrečné (řídí se aktuálním ceníkem České pošty s. p.)

Jak můžete objednat?

 • objednávkovým formulářem prostřednictvím naší Internetové strany

Objednávka katalogu Dům a projekt 2011

 • telefonicky na čísle + 420 558 711 632
 • faxem na čísle + 420 558 711 664
 • elektronickou poštou na emailech:

info@archipelag.cz

info@dumaprojekt.cz

info@archipelag.sk

Při objednávce elektronickou poštou nebo faxem, prosíme, uvádějte do předmětu zprávy "Objednávka katalogu DŮM A PROJEKT 2011".

Na Vaše objednávky se těší:

Artinex CZ s. r. o.
Hlavní třída 2020/28
737 01 Český Těšín

Redakce Artinex CZ s. r. o.

Vyhledávání v textu: