Projekty rodinných domů - Archipelag

Zavolejte nám a zeptejte se:
(+ 420) 606 554 555
(+ 420) 733 646 634

Kontakt Jazyky: Jazyky:
2011-03-11
Artinex - Archipelag v ČR  

Projekty rodinných domů ARCHIPELAG

Společnost Artinex CZ s. r. o. se v roce 2005 stala v České republice a na Slovensku výhradním zástupcem mezinárodní Projekční kanceláře Archipelag, která se zabývá projektováním typových rodinných domů a prodejem těchto projektů.

Artinex CZ s. r. o. pokračuje v tradici Projekční kanceláře Archipelag, která je již na trhu patnáct let a přináší kvalitu na český trh. Každý rok pro pro vás připravujeme zcela nový katalog DŮM A PROJEKT. Naleznete v něm informace nejen o projektech rodinných domů, které vznikají v Projekční kanceláři Archipelag, ale také o materiálech a řešeních, které můžete využít při stavbě domu.


Rodinný dům je snem většiny z nás. Uskutečnění takového snu by mělo začít výběrem projektu.

V naší nabíce naleznete:


Rodinné domy pro nenáročné

Vlastníte byt? Toužíte po rodinném domku? Pak právě Vám je určena tato nabídka. Nevelké rodinné domy s jednoduchou konstrukcí stěn a střechy, nízké náklady na stavbu. Splňte si své sny. Prodejte byt a postavte si vlastní dům.
Tradiční rodinné domy

Přízemní, s užitným podkrovím nebo patrové. S šikmou střechou, mohou být se střešními okny nebo vikýři. S terasou, balkónem, venkovním a domácím krbem. Jsou určeny všem těm, kteří ctí tradice a zároveň hledají moderní řešení.
Rodinné domy pro odvážné

Domy pro individualisty, kteří se rádi něčím odlišují, hledají novátorská řešení, moderní a funkční interiéry, touží po vkusné a zároveň netypické architektuře. Nabídka je určena lidem mladým duchem.
Sezónní rodinné domy

Sezónní domy, které se dokonale hodí na léto strávené u jezera nebo zimu na horách. Malé, jednoduché, levné, ale přitom vkusné a typické. Právě takovou možnost odpočinku během celého roku Vám nabízíme.
Charakteristika stavby
Většina rodinných domů Archipelag je projektována ve zděné technologii. Dokončovacími prvky jsou strukturální omítka, cihlové či dřevěné obložení, kamenné obložení, kov. Stropy v malých patrových a přízemních domech jsou dřevěné, ve většině ostatních je použit stropnní systém HELUZ. Změna technologie je možná, v tom případě je nutné k projektu připojit přílohu, která bude autorizována odpovědnou osobou. Stejně je tomu i v případě funkčního řešení. Bez souhlasu autora projektu rodinného domu je možné provádět změny týkající se například přemístění nebo odstranění dělících stěn, minimální změny úhlu sklonu střechy (do 5 0) a zrcadlového obrazu. Další změny je možné provádět pouze se souhlasem autora projektu. Barevné provedení je pouze návrhem a konečný výběr je zcela na rozhodnutí investora. Dokončovací materiály, které doporučujeme, jsou na nejvyšší úrovni kvality od špičkových výrobců.


Úprava projektu rodinného domu
Hotový typový projekt je jednou ze součástí architektonicko-konstrukčního stavebního projektu. K vydání stavebního povolení je třeba projekt přizpůsobit místním podmínkám a připravit osazení rodinného domu na stavební parcele.

Každý náš projekt je k dispozici v zrcadlovém řešení, to znamená, že nabízíme téměř 1 600 projektových řešení.

Redakce Artinex CZ s. r. o.

Vyhledávání v textu: