Projekty rodinných domů - Archipelag

Zavolejte nám a zeptejte se:
(+ 420) 606 554 555
(+ 420) 733 646 634

Kontakt Jazyky: Jazyky:
2009-10-18
Novinky a aktuality  

Typové projekty rodinných domů Archipelag na portále NEW LIVING

Jistě nám dáte za pravdu, že každý z nás má své představy, požadavky a potřeby týkající se prostředí, ve kterém žije, ať už je to byt nebo rodinný dům. S tím velmi úzce souvisí trendy bydlení, které na základě zmíněných aspektů určují směr v architektuře, materiálech, interiérech, apod.

Mít vlastní rodinný dům je otázka, která je stále aktuální. Na začátku je samozřejmě PROJEKT RODINNÉHO DOMU, a proto je pro nás důležité, aby naše typové projekty rodinných domů odpovídaly současným trendům i požadavkům budoucích investorů. Architekti projekční kanceláře Archipelag neustále přicházejí s novými nápady, originálními prvky i funkčním řešením prostoru. Výsledkem jejich snažení je téměř 1600 řešení typových projektů rodinných domů. Jak se jim to daří, můžete posoudit sami v našem letošním katalogu rodinných domů DŮM A PROJEKT s podtitulem OBJEVTE NOVÉ TRENDY. Na co se v něm můžete těšit nebo jak jej získáte, se dozvíte pod adresou:

Katalog rodinných domů DŮM A PROJEKT 2009

Samozřejmě víme, že rozhodnutí o výstavbě rodinného domu neznamená jen výběr projektu. Přinášíme Vám proto i řadu zajímavých informací o technologiích stavby, financování nebo stavebních materiálech. Za tímto účelem spolupracujeme s řadou špičkových odborníků a výrobců stavebních materiálů.

Jedním z našich partnerů se stal rovněž portál NEWLIVING.CZ, který se rozhodl, jak je již patrné z překladu jeho názvu, zaměřit se výhradně na nové bydlení a vše, co je s ním spojeno. Provede Vás světem realit, najdete na něm informace o novostavbách bytů, rodinných a řadových domů, komerčních prostor a typových projektů rodinných domů. Nezapomíná ani na nejrůznější příspěvky vztahující se k bydlení, hypoteční kalkulačky a další zajímavosti. Má pro Vás k dispozici seznam developerů, který Vám pomůže najít developera v nejbližším okolí během pár minut bez složitého vyhledávání na Internetu.

Náhled portálu www.newliving.cz

Typové projekty rodinných domů Archipelag a jejich nové trendy najdete nyní právě na portále NEWLIVING.CZ. Nahlédnout můžete pod adresu:

NEWLIVING.CZ s prezentací typových projektů rodinných domů Archipelag

Nové bydlení a jeho trendy jsou oblasti, na které zcela jistě narazíte při plánování výstavby vlastního rodinného domu. Konečné rozhodnutí o rodinném domě bývá většinou rozhodnutím pro delší životní etapu a je třeba si jej dobře promyslet. Otázka výběru projektu se považuje za velmi důležitou. Objevte tedy nové trendy s typovými projekty rodinných domů Archipelag na portále www.newliving.cz, který má pro Vás řadu atraktivních informací o novém bydlení.

Redakce Artinex CZ s.r. o.
Texty článku týkající se portálu NEW LIVING, logo portálu a náhled portálu čerpány z materiálů zmíněného portálu.


Vyhledávání v textu: