Projekty rodinných domů - Archipelag

Zavolejte nám a zeptejte se:
(+ 420) 606 554 555
(+ 420) 733 646 634

Kontakt Jazyky: Jazyky:
2010-01-25
Artinex - Archipelag v ČR  

Typové projekty rodinných domů Archipelag na výstavě INFOTHERMA 2010

Ve dnech 18. - 21. ledna 2010 se v Ostravě na Černé Louce konal již 17. ročník mezinárodní výstavy Infotherma. Letošní ročník navštívilo, jak vyplývá z tiskové zprávy Agentury INFORPRES, 25 650 návštěvníků, kteří se přišli seznámit s novinkami v oblasti úspory energií, vytápění a využívání obnovitelných zdrojů.

Na uvedené skutečnosti je třeba myslet již před samotnou výstavbou rodinného domu a mezi první kroky v rozhodování patří jednoznačně projekt rodinného domu. Naše společnost představila budoucím stavebníkům i odborníkům nejširší nabídku typových projektů rodinných domů Archipelag v České republice i na Slovensku. Pro všechny byly připraveny zajímavé akce. Investoři, kteří nám prostřednictvím ankety, sdělili své představy a požadavky na rodinný dům, si jako poděkování odnesli ZDARMA katalog rodinných domů DŮM A PROJEKT 2008. Vydání pro rok 2009 si pak zájemci mohli zakoupit za speciální výstavní cenu.

Pro ty, kteří již měli jasno ve výběru, byly připraveny speciální výstavní slevy na nákup vybraných typových projektů rodinných domů z dílny kanceláře Archipelag. Slevy ve výši 25% a 15% bylo možné využít po celou dobu trvání výstavy.

Děkujeme všem návštěvníkům, kteří věnovali pozornost naší expozici a věříme, že je typové projekty rodinných domů Archipelag zaujmou natolik, že se rozhodnou pro projekt z naší nabídky.

Redakce Artinex CZ s. r. o.

Vyhledávání v textu: