Projekty rodinných domů - Archipelag

Zavolejte nám a zeptejte se:
(+ 420) 606 554 555
(+ 420) 733 646 634

Kontakt Jazyky: Jazyky:
2015-02-28
Novinky a aktuality  

Geberit DuoFresh- svěží vzduch ve Vaší koupelně

Nepříjemný zápach v koupelně nebo na záchodě je již minulostí. Přinášíme Vám řešení v podobě jednotky odsávání zápachu Geberit DuoFresh, která eliminuje zápach přímo v místě jeho vzniku, tedy ve WC míse.

Nádech  prosím.

92% z nás si myslí, že zápach může ovlivňovat naše pocity. Jakmile navštívíte toaletu vzápětí po jiné osobě, nemusí to zkrátka znamenat, že máte smůlu. Geberit našel řešení- již dlouho se k odsávání par a nežádoucích pachů používají v kuchyni digestoře. Stejné řešení, totiž výkonná jednotka odsávání, je nyní k dispozici také pro WC. Jednotka odsávání zápachu Geberit DuoFresh eliminuje problém přímo v místě jeho vzniku, tedy ve WC míse. Zápach tak nemá vůbec šanci rozšířit se do místnosti. Vzduch odsáváný z WC mísy prochází přes filtr s aktivním uhlím, který pohltí všechen nepříjemný zápach a propustí jen čistý svěží vzduch, který se přes otvory kolem  splachovacího tlačítka dostává zpět do místnosti. Systém funguje nezávisle na venkovním vzduchu. Není napojený na potrubí vzduchotechniky ani žádné jiné zařízení, což ulehčujejeho montáž.

Designové tlačítko splachování Sigma 40

Základním prvkem systému Geberit DuoFresh je ovládací tlačítko splachování Sigma40, které je dostupné v pěti barevných variantách s povrchem ze skla nebo z plastu. Jeho součástí je elektronická řídící jednotka, uhlíkový filtr a integrovaná souprava pro dezinfekční tablety. Tablety lze snadno vyměnit odklopením ovládacího tlačítka, po vhození je tableta umístěna ve splachovací nádržce pod vodní hladinou- pomalu se rozpouští a s každým spláchnutím dezinfikuje celý vnitřní povrch WC mísy a provoní její okolí.

Systém Geberit DuoFresh je určený pro všechny, kteří si chtějí dopřát čistý vzduch bez nepříjemného zápachu a zvýšit tak komfort ve své koupelně.

Více informací najdete na

www.geberit.cz/duofreshČlánek dodala a zpracovala firma Geberit.

Vyhledávání v textu: