Projekty rodinných domů - Archipelag

Zavolejte nám a zeptejte se:
(+ 420) 606 554 555
(+ 420) 733 646 634

Kontakt Jazyky: Jazyky:

Realizace rodinného domu: Jindřich

Projekt rodinného domu:
Jindřich
Lokalita:
okolí Łodzi (Polsko)
Investor:
soukromý investor
Datum realizace domu:
2008
Popis

Rodinný dům Jindřich je velkou rezidencí, která přitahuje pozornost svým moderním tvarem a zajímavými architektonickými prvky. Majitelé prezentované realizace, která byla dokončena v roce 2008 v okolí Łodzi, jsou velmi pyšní na konečný výsledek stavby.

Projekt rodinného domu neprošel žádnými výraznými změnami, drobnou úpravu zaznamenal pouze tvar vjezdové brány do garáže. Jindřich je přízemním rodinným domem s užitným podkrovím, určený pro 4-5 člennou rodinu. Vyznačuje se členitou střechou a zvlněnými tvary velkých oken. Projekt rodinného domu zpestřuje rozsáhlé prosklení, díky kterému do domu proniká dostatečné množství přirozeného denního světla. Rodinný dům se rovněž vyznačuje zřetelným rozdělením na část denní a část noční. Denní část tvoří velký prostor, ve kterém se nachází kuchyň, jídelna, obývací pokoj a zimní zahrada. V noční části se nachází ložnice rodičů se šatnou a koupelna. Dva dětské pokoje jsou umístěny v podkroví.

Na prostorném pozemku, který si majitelé vybrali pro výstavbu rodinného domu Jindřich, zrealizovali také velmi pěknou zahradu a vybudovali rybník.

Vyhledávání v textu: