Projekty rodinných domů - Archipelag

Zavolejte nám a zeptejte se:
(+ 420) 606 554 555
(+ 420) 733 646 634

Kontakt Jazyky: Jazyky:

Realizace rodinného domu: Olívie (s garáží)

Projekt rodinného domu:
Olívie
Lokalita:
Mazowiecké vojvodství (Polsko)
Investor:
soukromý investor
Datum realizace domu:
2008
Popis

Prezentovaná realizace rodinného domu Olívie vzbuzuje atraktivní dojem již na první pohled. Centrálně umístěná střešní konstrukce a masivní komín dodávají domu dominantní vzhled. Ke zjemnění přispívá zejména bohaté prosklení, přes které prochází do interiéru sluneční svit, a za zmínku stojí rovněž efektní kamenný obklad v několika částech fasády. Celkový dojem dominantnosti stavby umocňují dřevěné zakončovací prvky střechy.

Výstavba rodinného domu byla dokončena v roce 2008 v oblasti Mazowieckého vojvodství v Polsku. Majitelé domu provedli pouze několik drobných změn. Upravili velikost a množství oken, upustili od funkce plánovaných prostor garáže a garážová vrata nahradili okny.

Projekt rodinného domu počítá v přízemí s denní částí, ve které se nachází kuchyň, prostorný obývací pokoj s jídelnou, toaleta, technické prostory a dva pokoje s přístupem na terasu, které mohou sloužit jako pokoje pro hosty, pracovna nebo odpočinkový pokoj. Volný prostor nad halou nabízí vizuální kontakt se vstupní chodbou do podkroví. Noční část domu představují tři ložnice, šatny, koupelnu a půdu.

Vyhledávání v textu: