Projekty rodinných domů - Archipelag

Zavolejte nám a zeptejte se:
(+ 420) 606 554 555
(+ 420) 733 646 634

Kontakt Jazyky: Jazyky:

Ceník projektů 2015

Letos jsme pro Vás opět připravili nejrozsáhlejší nabídku typových projektů rodinných domů v České republice i na Slovensku.

CENY
typových projektů
rodinných domů Archipelag
zůstávají
pro rok 2015 stejné jako v roce 2014!!!

V ceníku projektů rodinných domů najdete kromě ceny projektu, výše zálohy a doplatku, rovněž odhad ceny výstavby "na klíč". Dovolte nám nyní stručně představit a vysvětlit jednotlivé ceníkové položky:

Název projektu
Jedná se o přesný název typového projektu rodinného domu. Jakmile budete mít vybrán rodinný dům zcela vyhovující Vašim představám i potřebám, je možné jej objednat prostřednictvím objednávkového formuláře, který je umístěn u každého projektu rodinného domu Archipelag nebo nás můžete kontaktovat a předvyplněný objednávkový formulář Vám obratem zašleme.

Cena projektu (Kč včetně DPH)
Celková cena projektu včetně daně z přidané hodnoty, za kterou zakoupíte kompletní typovou projektovou dokumentaci vybraného rodinného domu v rozsahu pěti paré. V případě, že je u projektu uvedeno "cena projektu na dotaz", rádi Vám ji upřesníme telefonicky. Cena projektu neobsahuje cenu za průkaz energetické náročnosti budovy, která je stanovena jako samostatná položka.

Výše zálohy (Kč včetně DPH)
Výše zálohy, která se hradí po uskutečnění objednávky. Údaje pro její zaplacení získá zákazník z objednávkového formuláře, který je mu zaslán emailem, z potvrzení Internetové objednávky, popř. jsou mu sděleny telefonicky po přijetí objednávkového formuláře. Uhrazení zálohy je pro nás podnětem k započetí prací na projektu rodinného domu a zároveň informací, že objednávka se stává závaznou.

Doplatek (Kč včetně DPH)
Rozdíl mezi uhrazenou zálohou a celkovou cenou typového projektu rodinného domu. K této částce se v případě zasílání na dobírku účtuje poštovné a doběrečné, popř. další položky jako např. průkaz ENB, cena za dohodnuté úpravy, objednané paré navíc, apod.

Odhad ceny výstavby "na klíč" (v mil. Kč bez DPH)
Odhadní cena výstavby je kalkulována matematickým modelem pro oceňování novostaveb. V ceně není zohledňována regionální cenová hladina a změny cen stavebních materiálů v průběhu roku. Pro zjištění přesnější cenové kalkulace doporučujeme obrátit se přímo na stavební firmy s žádostí o cenovou nabídku. Pro první kontakt s nimi může velmi dobře posloužit zjednodušený projekt, který je možné si objednat ještě před zakoupením kompletní typové projektové dokumentace. Konkrétní cenovou nabídku na výstavbu pak získáte na základě podrobného položkového rozpočtu, který lze samostatně objednat k zakoupené projektové dokumentaci.

Podrobnější informace o našich odhadních cenách výstavby "na klíč" naleznete pod odkazem:

Odhad výstavby "na klíč"

Pokud již máte jasno ve výběru projektu rodinného domu a potřebujete si pouze ověřit a zjistit jeho cenu, můžete si stáhnout Ceník typových projektů rodinných domů Archipelag 2015 pod následujícími odkazy:

Ceník projektů pro rok 2015 (508 KB)

Splňte si svůj sen o vlastním bydlení a postavte si rodinný dům podle našeho projektu.

Těšíme se na Vaše dotazy, připomínky a objednávky.

Redakce Artinex CZ s. r. o.

Vyhledávání v textu: