Projekty rodinných domů - Archipelag

Zavolejte nám a zeptejte se:
(+ 420) 606 554 555
(+ 420) 733 646 634

Kontakt Jazyky: Jazyky:

Objednávka projektu rodinného domu

Pro objednání projektu rodinného domu vyplňte, prosíme, níže uvedený formulář. Údaje uvádějte s diakritikou!!!

Po odeslání objednávky obdržíte její kopii na Vámi uvedenou emailovou adresu. Najdete v ní údaje pro úhradu zálohy. Po přijetí zálohy na náš účet Vám zašleme potvrzení a práce na Vašem projektu budou započaty.

Při platbě ze zahraničí (především ze Slovenska), prosíme, aby všechny poplatky vzniklé touto transakcí byly hrazeny objednatelem!!!  Údaje potřebné pro úhradu ze zahraničí naleznete níže v části "Forma úhrady zálohy".

Objednávám projekt:
Malvínka
Cena:
29 490 Kč
Výše zálohy:
11 347 Kč

Provedení projektu domu

Paré navíc
Kč 550,- včetně DPH. Standardní projekt – počet 5 paré

Způsob vytápění

Průkaz energetické náročnosti budovy
pro objednaný typový projekt rodinného domu k vyřízení stavebního povolení Kč 4 990,- včetně DPH (pouze pro Českou republiku, pro Slovensko tato položka objednávky není platná)

Dodací lhůta projektu
(ode dne přijetí zálohy na účet společnosti Artinex CZ s. r. o. - dodací lhůta pro průkaz ENB je do 14 dní po vyhotovení projektu)

Forma úhrady zálohy
(Zaplacená záloha je nevratná a považuje se za penalizaci při stornování objednávky. Při platbě ze zahraničí, prosíme, aby všechny poplatky vzniklé touto transakcí byly hrazeny objednatelem!!! Další údaje pro zahraniční platbu jsou následující: SWIDT kód: CEKOCZPP, IBAN kód: CZ67 0300 0000 0001 9402 4587.)
Částka objednávky:
Údaje o investorovi (fakturační údaje)

Převzetí hotového projektu

Uvažovaný způsob realizace výstavby domu

 
 

Projektová dokumentace, kterou od nás obdržíte, slouží jako dílčí část dokumentů k vyřízení stavebního povolení (po doplnění např. o osazení do terénu, napojení na inženýrské sítě, průkaz energetické náročnosti budovy, apod.) a je určena pro výstavbu jednoho rodinného domu!!! V případě jejího použití pro výstavbu více než jednoho rodinného domu bez objednání další projektové dokumentace je tento počin chápán jako porušení autorských práv. Pokuta za každé jednotlivé neoprávněné užití projektové dokumentace je stanovena ve výši Kč 200 000,-. Objednatel (investor) prohlašuje, že si je těchto skutečností vědom, a stvrzuje je odesláním této objednávky.

Objednat projekt
Vyhledávání v textu: