Projekty rodinných domů - Archipelag

Zavolejte nám a zeptejte se:
(+ 420) 606 554 555
(+ 420) 733 646 634

Kontakt Jazyky: Jazyky:

ZJEDNODUŠENÝ PROJEKT

Toužíte si postavit rodinný dům? Zní-li odpověď ANO, tak jste na těch zcela správných stránkách. Jsme připraveni pomoci a poradit po všech stránkách. Zajistíme vše od projektu až k samotné realizaci domu.

Abyste mohli začít se samotnou stavbou rodinného domu, potřebujete PROJEKT. Naše nabídka je široká a my věříme, že si z ní vyberete. Pokud je Vám blízká myšlenka "v jednoduchosti je krása", pak doporučujeme kategorii Rodinné domy pro nenáročné. Máte rádi klasiku a tradice s nádechem moderního řešení? Pak právě Vám je určena kategorie Tradiční rodinné domy. Láká Vás něco netypického a moderního? Pak určitě nesmíte vynechat kategorii Rodinné domy pro odvážné.

Ve chvíli, kdy budete mít jasno ve výběru projektu rodinného domu z naší nabídky, začnete přemýšlet, co všechno bude zapotřebí zařídit. Nyní přichází na řadu otázky jako např. územní řízení, stavební povolení, realizace a nakonec kolaudace. To už jsme v samotném závěru, proto se vrátíme na začátek. Před objednáním kompletní projektové dokumentace se stává, že je třeba si ujasnit představu o rodinném domu, ujistit se, že stavba bude na Vašem pozemku povolena, apod. K tomu potřebujete mít v rukou dokumentaci.

Máme pro Vás novou AKCI:

ZJEDNODUŠENÝ PROJEKT a katalog rodinných domů ZDARMA!!!

Náš ZJEDNODUŠENÝ PROJEKT DOMU je užitečným pomocníkem jak při konečném rozhodování o volbě rodinného domu, tak při ověřování, zda je dům na pozemek vhodný nebo zda jeho stavba bude povolena.

Co vše je v něm obsaženo?

  • Pohledy v měřítku 1:150 - zobrazují přesný vzhled jednotlivých částí navrhovaného objektu z patřičných stran, např. čelní pohled, zadní pohled. Ty bývají popisovány podle orientace rodinného domu k daným světovým stranám.
  • Půdorysy jednotlivých podlaží v měřítku 1:150 - zobrazují rozmístění jednotlivých místností, orientační přehled o velikosti domu a jeho jednotlivých částí. Rovněž zachycují námi navrhované rozmístění dveřních a okenních otvorů, předpokládané umístění kuchyňské linky, zařizovacích a sociálních předmětů.
  • Řez objektem v měřítku 1:100 - zobrazuje členění jednotlivých vnitřních prostorů ve svislém směru a zachycuje výšky svislých konstrukcí.

S námi jste vždy o krok blíž ke splnění svého snu o vlastním bydlení. Proto neváhejte, objednejte si náš ZJEDNODUŠENÝ PROJEKT a získáte katalog rodinných domů ZDARMA.

Jak získat zjednodušený projekt rodinného domu a katalog ZDARMA?

  • vyplněním objednávkového fomuláře u vybraného projektu přes menu Objednat zjednodušený projekt na našich Internetových stránkách - cena jednoho zjednodušeného projektu je Kč 159,- (včetně DPH) + poštovné a doběrečné (řídí se aktuálním ceníkem České pošty s. p.)
  • zažádáním si o objednávkový formulář na zjednodušený projekt - objednávku si vyžádejte telefonicky na čísle 558 711 632, faxem na čísle 558 711 664 nebo emailem na adrese:

info@archipelag.cz

info@archipelag.sk

Důležitá poznámka:
Dovolujeme si upozornit, že rovněž zjednodušená projektová dokumentace, je předmětem ochrany autorských práv a její zneužití je chápáno jako porušení autorského zákona.

UPOZORNĚNÍ ke zpracování zjednodušeného projektu:
Zjednodušené projekty rodinných domů Archipelag se zpracovávají na základů podkladů mezinárodní Projekční kanceláře Archipelag a od projektu pro stavební povolení, popř. pro ohlášení, se mohou lišit.

Odlišnosti mohou vzniknout přepracováním materiálů pro podmínky českého trhu dle národních technických norem a požadavků, dále v návaznosti na zvolenou materiálovou bázi. Většinou se jedná o mírné odchylky v rozměrech objektu (do cca 0,2 m), rozdíly v tloušťkách obvodového a vnitřního zdiva a řešení komínových těles. Drobné odlišnosti mohou vzniknout také v návaznosti na specifika ve smyslu typologie staveb (řešení umístění WC, otevírání dveří, apod.).

V ostatních směrech zjednodušené projekty odpovídají konečné podobě typového projektu rodinného domu zpracovaného pro účely vydání stavebního povolení.

Redakce Artinex CZ s. r. o.

Vyhledávání v textu: